Klasa: Łotra (propozycje i rozmowy)

Tutaj znajdziecie opisy klas oraz ich umiejętności, dodatkowo możecie wypowiadać się na ich temat, proponować zmiany, jak również rozwiązywać zaistniałe problemy.
Admin Damur
Administrator

Klasa: Łotra (propozycje i rozmowy)

Postautor: Admin Damur » ndz sty 17, 2010 4:16 pm

temat do propozycji i rozmowy o klasie Łotra

Rain

Re: Klasa: Łotra

Postautor: Rain » ndz sty 17, 2010 4:18 pm

Sam gram łotrem. Proponuję by Łotr i/oraz może Wojownik dostawali mniejszą karę do obrażeń drugą bronią. Jako klasy walczące. Za to np. dostawiali karę do bonusów z przedmiotów magicznych czy specjalnych.

Awatar użytkownika
Siliboy

Postautor: Siliboy » ndz sty 17, 2010 8:25 pm

Jesli chodzi o łotra a gram nim to zgadzam sie z przedmówca co do kary na dróga broń.
I jeszcze taka mała uwaga co do wytrzymałości broni.Chodzi o to ze na moim levelu /23/ zbyt szybko traci punkty wytrzymałości,średnio 2-3 na walke co przy wytrzymałości 30 zbyt szybko sie zużywa . tym bardziej ze walka trwa dość długo z powodu który opisałem nizej.Nosze przedmiot specjalny sztylet losu i nie stac mnie na noszenie drugiej pary tego przedmiotu.Ale wracając do tematu ,co za tym idzie musze czesto odwiedzac kowala w celu reperacji broni co nie wpływa pozytywnie na komfort gry i jest dosc kosztowne przy obecnym zdobywaniu złota..Tym bardziej ze brakuje broni dla levelu 20+w miescie "3 miecze". a w Sród sniegów /nie pamiętam nazwy miasta/ jest dostepna dopiero od 24 jesli mnie pamiec nie myli.
A teraz co do parametrów podstawowych :
łotr bazuje na zręczności a ta wpływa na unik , szanse zadania obrażeń krytycznych i podnosi obrażenia fizyczne . związku z tym założyłem przedmioty które dodaą zręczności i teraz mam 58 bazowycz plus 148 z założonych przedmiotów czyli prawie 4 razy wartość bazowa a szansa uniku wzrosła raptem o 1,2% co jest praktycznie nieodczuwalne podczas walki natomiast szansa trafienia krytycznego wzrosła o 2,9% z tym ze dodatkowo z przedmiotow mam +130 obrazenia krytyczne.Wydaje mi się że te wartości powinny być nieco wyższe bo jak zaznaczyłem są niezauważalne w czasie walki a nie ma lepszych przedmiotów dla łotra na chwilę obecną.

๑۩۞۩๑ Falconinae ๑۩۞۩๑

Admin Damur
Administrator

Postautor: Admin Damur » pn sty 18, 2010 11:46 am

Nieszczenie przedmiotow:
-zmniejszylem szanse zniszczenia z 10% na 8%
-Sztylet Losu ma 60 wytrzymałości a nie 30

co do pozyskania i braku złota proponuje sie wypowiedziec w osobnym temacie

podniesienie parametru broni leworecznej jest wykonalne lecz potrzeba mi informacji dotyczacych walki obiema klasami (wojakiem oraz łotrem) w dziale Testowanie Walki

Awatar użytkownika
Siliboy

Postautor: Siliboy » pn sty 18, 2010 1:12 pm

nie widze takiego tematu jak Testowanie walki

๑۩۞۩๑ Falconinae ๑۩۞۩๑

Admin Damur
Administrator

Postautor: Admin Damur » pn sty 18, 2010 2:31 pm

Siliboy, miałem na myśli w temacie Testing Gry widoczny jedynie dla testerów

Ale zgadzam sie z Siliboy, był bład w przeliczaniu szansy Uniku i Obrażeń Krytycznych. Poprawione

Awatar użytkownika
Siliboy

Re: Klasa: Łotra (propozycje i rozmowy

Postautor: Siliboy » pn sty 18, 2010 5:56 pm

Ok
Dzieki za poprawienie
A co do testowania nie mam tam dostępu wiec nie moge sie wypowiedziec na temat walki łotrem

๑۩۞۩๑ Falconinae ๑۩۞۩๑

Admin Damur
Administrator

Postautor: Admin Damur » pn sty 18, 2010 7:14 pm

Siliboy, masz dostep do dzialu -Testing Gry

Awatar użytkownika
Siliboy

Postautor: Siliboy » pn sty 18, 2010 7:47 pm

Niestety ale nie mam.
Nie widze takiego działu a poza tym nie ma mnie wsród testerow.
Chyba że ja czegos nie widze.

*

Nie należysz do:
Wybierz

*

Testerzy Gry
Osoby zajmujące się testowaniem gry Wiecznej Furii
To jest grupa zamknięta, więc nowi użytkownicy mogą do niej dołączyć tylko dzięki zaproszeniu od lidera.

A ten dział jest zarezerwowany dla testerow.

๑۩۞۩๑ Falconinae ๑۩۞۩๑

Wróć do „Klasy oraz ich Umiejętności”