Klasa: Szaman (propozycje i rozmowy)

Tutaj znajdziecie opisy klas oraz ich umiejętności, dodatkowo możecie wypowiadać się na ich temat, proponować zmiany, jak również rozwiązywać zaistniałe problemy.
Admin Damur
Administrator

Klasa: Szaman (propozycje i rozmowy)

Postautor: Admin Damur » ndz sty 17, 2010 4:18 pm

temat do propozycji i rozmowy o klasie Szamana

Awatar użytkownika
Siliboy

Re: Klasa: Szaman

Postautor: Siliboy » pn sty 18, 2010 7:57 pm

Oj Admin Admin chyba o klasie szamana ;)

Brak opisów klątw w tej klasie tak w plecaku jak i podczas walki nie bardzo wiadomo co te ikonki dają.
I uważam że posiada zbyt mało mocy elementarnej /sam przywolaniec zabiera bez mała polowe a nie ma z niego praktycznie zadnego pożytku/
czar oslabiajacy na pierwszym i drugim poziomie odejmuje przeciwnikowi tyle samo sily a koszt jest 3x wiekszy wiec jest to zbyteczny wydatek.
Na razie to tyle ze wzgledu na to ze grałem nim kruciutko i doszedłem tylko do 5 lev.

๑۩۞۩๑ Falconinae ๑۩۞۩๑

Rain

Postautor: Rain » wt sty 19, 2010 9:13 am

Grałem nim dość dużo i mogę się wypowiedzieć.
1. Trzeba zmienić koszty po szczególnych klątw bo jak powiedział pan wyżej jak ostro za dużo
2. Totemy są świetne.
3. Dodajcie więcej klątw, oraz naprawcie istniejącą co ma odbierać 6 siły a odbiera 0.
4. Zamiast klątw na stałe odbierających życie, być może coś dodającego szanse odbicia czaru przeciwnika wynikające z siły woli.

Admin Damur
Administrator

Postautor: Admin Damur » wt sty 19, 2010 3:46 pm

No musze przyznac ze ta klasa byla wprowadzona na szybkiego, postaram sie dzis ja poprawic

Admin Damur
Administrator

Postautor: Admin Damur » wt sty 19, 2010 3:59 pm

Jak bedziesz gral Szamanem, prosze powklejaj do testingu na danych poziomach jak ci walka idzie...

Spowolnienie zostalo poprawione z 0 na 6%

Admin Damur
Administrator

Re: Klasa: Szaman (propozycje i rozmowy)

Postautor: Admin Damur » wt sty 19, 2010 8:35 pm

zostały nieco zmienione Klątwy Obniżenia Pancerza zatem prosze sie nie zdziwiż że są za drogie bo ta co miała pozim 1 jest teraz na 7 ale nadal ją możecie nosić, wyrówna się to jak dobijecie do poziomów na których dane klątwy są.

Admin Damur
Administrator

Re: Klasa: Szaman (propozycje i rozmowy)

Postautor: Admin Damur » śr sty 20, 2010 6:51 am

Nowe poprawki w klasie Szamana
- uzupełnione przyciski informacjami
- zmieniony system Totemow (nie wymagają Many ale tylko jeden w danym momencie może być użyty)
- Mana Szamana podnosi sie co poziom o 15 ptk
- za każdy punkt Sily Woli Mana Szamana podnosi się o 5 ptk
- Klatwy Zmniejszenia Pacerza dostępne są dopiero od 7 poziomu, te co do tej posiadaliście zostały usunięte w celu usprawnienia ich działania

Jeśli ktoś grał dotychczas Szamanem to proponuję zacząć od początku ze względu na Mane otrzymywaną co poziom, inaczej gra tą klasą bedzie znacznie utrudniona
Mam nadzieję że to poprawi grywalność tej klasy
Przepraszamy za utrudnienia

Wróć do „Klasy oraz ich Umiejętności”