System bezklasowości

Koharu

System bezklasowości

Postautor: Koharu » czw gru 26, 2013 10:35 pm

No więc, doszły mnie słuchy, że plan bezklasowości jest powoli wprowadzany w życie.
Lecz nie do końca mi się on podoba bo ostatecznie każdy będzie mógł wymaxować wszystkie skile i umiejetnosci i byc wszystkim naraz.
Dlatego aby utrzymac ten system a jednoczesnie miec jakies zroznicowane w graczach sugeruje zrobic tiery umiejetnosci.
Podam przykład jakby mogło to działać

Załózmy ze czary sa podzielone na tiery od 1 do iluś tam, można by powiedziec, że są to jakies granice levelowe.
I dla przykladu taki tier 1 zawieral by np. z 6 umiejetnosci 1szego poziomu. Gracz moglby nauczyc sie ktorych chce ale tylko dwoch z nich.
To by utrzymalo rozwoj postaci w taki sposob jaki gracz by sobie preferowal a także żadko bysmy spotykali graczy z takimi samymi skilami co my i oyginalonosc buildow byla by zachowana co by zwiekszylo rozgrywke na bardziej interesujace.

To chyba na tyle z mojej strony.

Admin Damur
Administrator

Re: System bezklasowości

Postautor: Admin Damur » czw gru 26, 2013 10:52 pm

Dziś o godzinie 2 rano zostaną zresetowane wszystkie umiejętności. Wszystkie początkowe umiejętności będą dostępne za 1zł przez kilka dni.
Nowy system wprowadzi ograniczenie posiadanych umiejętności równą poziomu postaci.
Niech każdy zastanowi sie dobrze jakimi umiejętnościami będzie się posługiwał jako że możliwości ich zmiany nie ma.

Ten updaye rozwiązuje problem posiadania wszystkich umiejętności i daje możliwość individualnego wyboru dla danej postaci jako że tylko 1 na 4 dostepne umiejętności bedzie dana postać mogła posiadać. Do tego każda umiejętność jest ograniczona poziom.

Senkartan

Postautor: Senkartan » pt gru 27, 2013 2:57 pm

Niechciałem zakładać nowego tematu więc podam propozycje poprawy.

Na 12 lvl wykupiłem od razu najlepszą dostępną mi umiejętność więc nie musiałem kupować tych słabszych tej samej kategorii. Więc na 12 lvl wydałem tylko 2-3 punkty rozwoju. Trzeba dodać ograniczenie żeby kupować od najniższego szczebla umiejętność i wnosić się wyżej. Bo teraz można chomikować te punkty i wykupić Umiejętność później o wiele lepszą czyli np. omijać umiejętność Tier 1 i Tier 2 a za parę leveli kupić od razu Tier 3.

Obrazek

Jak widać wydałem 2 punkty rozwoju i wykupiłem od razu najlepsze umiejętności mi dostępne. Nie tracąc więcej Punktów rozwoju.
Obrazek
Kraten

Koharu

Postautor: Koharu » pt gru 27, 2013 6:50 pm

Zgadzam się, zeby naprzyklad wykupic umiejetnosci Ognista kula 2 powinnismy pierw posiadac ognista kule 1

Wróć do „Twoje pomysły i sugestie”