Mag potrzebuje bufa

Koharu

Mag potrzebuje bufa

Postautor: Koharu » pt gru 27, 2013 7:03 pm

Obecnie gram magiem, staram się. Ale uzywanie magi nie ma sensu nie wspominajac o tym, ze w tej chwili wojownik"mag" jest duzo potezniejszy niż mag"mag" dzieki temu, ze moze on nosic metalowe przedmioty itd. w chwili kiedy mag tylko tkaninie.
No ale co do samego maga, jego umiejetnosci nie zadaja prawie zadnych obrazen, wygodniej jest mi chodzic z dwurecznymi brońmi niż i bic auto atakiem niz meczyc sie ze skilami i mana.

Mana koszt - to jest poprostu jakis zart. Regeneracja nie proporcjolana do renegeracji mojej hp. Biorac pod uwage, ze potrafie zabić załozmy 3 szczury pod rzad nie zjadajac zadnego pokarmu jako mag nie uzywajac magii. Leczy gdy zaczynam uzywac magii, nie moge nawet ubic jednego szczura bo trace cale mane nie wspominajac o tym, ze jako mag z tkanina jestem bardzo papierowy"moj pancerz nie jest zbyt wyniosly".

Obrazenia magiczne - zawsze myslalem, ze mag to taki nuker, ktory ma malo hp spora ilosc many i potrafi szybko poradzic sobie z potworkami. Ertia w obecnej fazie nauczyla mnie, ze mag nie posiada prawie wcale many, jego skile magiczne nie zadaja obrazen. Bardziej mi sie oplaca byc barbarzynskim magiem z dwoma toparami niz uzywania jakiej kolwiek magii.

Regeneracja many/hp

Aby zregenerowac całą mane i co da mi mozliwosc zabrania stworkowi okolo 75% hp, przy czym wykorzysta całą moją mane musze zuzyc 3-4 pozywienia. Poniewaz pula many jest strasznia mala a hp strasznie duza bardziej oplaca mi sie byc tym wojownikiem ktory, ma energi i nie potrzebuje jej nawet ladowac.
Wystarczy zjesc jedno pozywienia i mozna cieszyc sie doswiadczeniem przez kolejne pare walk bez martwienia sie o mane.
Mag potrzebuje 3 x wiecej zarcia niz taki wojownik.

Co ja sugeruje.
- zmniejszenie kosztow many
- zwiekszenia magicznych obrazen
- zwiekszenie regeneracji many lub pozbycie się regeneracji many jak w przypadku energii, a jesli nie to sugeruje tez nalozenie regeneracji energii na wojownika. No bo przeciez dzieki jedzeniu czlowiek odzyskuje energie do dalszego funckjonowania organizmu.
- zrobic cos z tym wojowniko magiem i mozliwoscia noszenia metalowych przedmiotow bo w chwili obecnej nie oplaca sie kompletnie wybierac maga przy tworzeniu postaci

P.S
Pasek doswiadczenia moglby byc w jakims innym miejscu, obecnie strasznie ciezko mi sie na niego patrzy przez to, ze jest on pol milimetra od pasku zakladek co sie bardzo zlewa ze sobą.

Kergal

Re: Mag potrzebuje bufa

Postautor: Kergal » pt gru 27, 2013 7:09 pm

Możliwość noszenia metalowego ekwipunku została właśnie wprowadzona. Proszę sprawdzić.
Jeżeli oczekujesz mojej odpowiedzi, opisz dokładnie swój problem.

Romzizo

Re: Mag potrzebuje bufa

Postautor: Romzizo » pt gru 27, 2013 10:55 pm

Dlatego mag w tej grze jest xxx. Trzeba poprawić mu skille, ponieważ nie zadają w ogóle DMG, a wzmocnienie magiczne w xxx mało daje. Przepraszam za błędy, ale chciałem pograć magiem i DUŻO WIĘCEJ z magii bić a tutaj się okazuję, że mag jest do dupy i wymaga poprawy. Poprawcie go prosze.

Wróć do „Twoje pomysły i sugestie”